Baby Shower

Yeni doğan çocuklar için yapılan bu özel şekerler hem güzelbir hediyelik hem de sizleri ziyaret eden kimselere dağıtabileceğiniz oldukçagüzel bir hoş geldin aracı. Baby shower adı verilen bu şekerler oldukçakullanışlı ve kaliteli. Sipariş verenlerin isteğine göre özel aromalardakonulan bu şekerler bebeğinizi ziyaret edenlere sunabileceğiniz en güzelhediyelerden biri… Özellikle son dönemlerde oldukça popüler olan baby showerşekerler, çeşitli şekillerde olabiliyorlar. Sizleri ziyaret edenlere istersenizşekerleme isterseniz çikolata tarzında şekerleri verebileceğiniz bu şekerlersayesinde sizleri ziyaret edenleri memnun edebilir ve bu ziyaretleri içinonlara küçük bir hediye verebilirsiniz. Baby Showerlar dış görünüm olarak daçeşitli renklere ve dizayna sahip olabilirler. Aynı zamanda çeşitli aksesuarlarda bu ürünlerin üzerinde bulunabilir.


Bu şekerlerin dış dizaynı oldukça önemli unsurlardan biridir.Zaten bu şekerler genellikle dış dizayn dolayısıyla oldukça beğenikazanmışlardır ve kullanımı yoğunluk göstermiştir. Süslemesi oldukça önemliolan bu şekerlerin dizaynı bebeğin cinsiyetine göre değişebilmektedir. Meselaerkek bebekler için mavi bir süsleme yapılabilirken, kız olarak doğan bebekleriçin de pembe bir süsleme yapılabilir. Veya hoşlandığınız herhangi bir renkvarsa geniş renk seçeneklerinden bu renkleri de tercih edebilirsiniz. Renklersüslemede oldukça önemli unsurlardan biridir. Bu yüzden süslerin sadeliğinikoruması için sade renkleri tercih etmenizi önermekteyiz. Bu baby showerşekerlerin süslemelerine daha çok görsellik katacaktır. Bu sayede hem siz ürünübeğenerek alabilirsiniz hem de hediye ettiğiniz kişiler bu hediyeden oldukçamemnun kalacak ve hediyenizi saklamak isteyeceklerdir.


Bunun yanı sıra bu şekerlere süs olarak bebeklere aitçeşitli simgeler de bulunabilmektedir. Bunlardan biri de bebek şeklinde yapılanufak biblolardır. Bu biblolu baby shower şekerler en çok talep gören şekerlerinarasındadır. Bebeğin cinsiyetine göre erkek ya da kız olan bu biblolar şekerleriçin oldukça estetik bir görünüm sağlarlar. Bunun yanı sıra bebeğin doğumtarihini adını ve soyadını içeren küçük süsler, şekerler kavanoz içerisindekavanoza yapılan süslemeler, üzerine yapıştırılan çıkartmalar da baby showerşekerlere en çok yapılan uygulamalardan birkaçı… Kavanoz içerisindeki babyshower şekerleri de oldukça hoş bir görünüme sahiptir. Üzerlerine mantar tıpakonularak kapatılabilen ya da kavanoz kapağı ile kapatılabilen birçok şekertarzı da bulunmaktadır. Aynı zamanda bu şekerler farklı şekillerde saplı şekerolarak da sunulabilmektedir. Birçok çeşidi olan bu şekerler hakkında dahadetaylı bilgi alabilmeniz için bizlere telefon etmeniz yeterli olacaktır.