Kendi çalışmalarımızı yükleyebilirmiyiz?

- Evet yükleyebilirsiniz. "Boş Şablon Dosyaları" sayfamızdan, tasarlayacağınız çalışmaya uygun olan şablonu (.ai,.cdr,.pdf) bilgisayarınıza indirip, çalışmanızı yaptıktan sonra "Tasarımını Yükle" sayfamıza çalışmanızı yükleyebilirsiniz. Yükleme işlemi bittikten sonra size uygun baskı özelliklerini seçip ve siparişinizi verebilirsiniz.
- İsterseniz .ai, .cdr, .pdf, .jpeg, .png, .tiff, uzantılı baskıya uygun olan çalışmanızı sitemize yükleyip, hemen baskıya verebilirsiniz.

hemenbaskiya.com'da kendi tasarımımı yapabilirmiyim?

- "Hazır Şablonlar" sayfamızdan beğendiğiniz tasarımı seçip; düzenleme bölümünden ister yazılarını ya da tasarıma uygun ise renklerini kendi zevkinize göre seçebilir, kendi bilgisayarınızdan resimler ekleyerek çalışmanızı tasarlayabilirsiniz.

Verdiğimiz siparişler ne kadar sürede teslim edilir?

- Verdiğiniz siparişin kategorisine göre teslim süreleri belirlenmektedir.

> Kartvizit - 3 iş günü
> Broşür - 4 iş günü
> Zarf - 3 iş günü
> Antetli - 2 iş günü
> Dosya - 4 iş günü
> Karton Çanta - 7 iş günü
> Küp Bloknot - 4 iş günü
> Ürün Etiketi - 3 iş günü
> Çıkartma - 3 iş günü
> Davetiye - 2 iş günü
> Kaşe - 1 iş günü
> Nikah Şekeri - 6 iş günü
> Bebek Şekeri - 6 iş günü
> Hazır Davetiye - 2 iş günü

Verdiğimiz siparişler teslimat süresinden geç gelebilirmi?

- Siparişlerde baskı seçeneklerine göre teslimat sürelerinde uzamalar olabilir.

Siparişlerimin ödemesini nasıl yapabilirim?

- İsterseniz kredi kartıyla ya da havale ile ödeme (Garanti veya İş Bankası) seçeneği ile siparişlerinizin ödemesini gerçekleştirebilirsiniz.

Siparişimi iade edebilirmiyim?

- Siparişleriniz size özel oluşturuldukları için ne yazık ki iade işlemi kabul edememekteyiz. Fakat siparişinizden memnun değilseniz bizimle iletişime geçin memnun kalacağınız bir alışveriş olması için ne gerekiyorsa yapacağımıza söz veriyoruz.

Sipariş Teslimatı

- Ödeme onayı alındıktan sonra en geç belirtilen iş günü (Pazartesi-Cumartesi) içerisinde teslim edilir. Saat 19:00’den sonra verilen siparişler ertesi gün işleme alınır. Resmi tatil ve Pazar günlerinde işlem yapılmaz.

Kredi kartıyla yaptığım alışverişler güvenlimidir?

- Kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanır ve 256 Bit SSL korumalı sayfada kredi kartı bilgisini doğrudan bankaya sunmak üzere alır ve hiçbir şekilde veri tabanında kayıt altına almaz.

Alışveriş yapmak güvenlimidir?

- Alışverişlerinizde güvenliğiniz için en son teknolojileri ve en iyi servis sağlayıcıları kullanır.

Siteyi kullanmak için üye olmam gereklimi?

- Siteyi kullanmak için üye olmak şart değildir ve hiçbir bilgi talep edilmemektedir. Kullanım alışverişle sonlanacağı zaman adres ve fatura için bilgi talep edilmektedir. Bu bilgiler 256 Bit SSL sertifika korumalı sayfalarda talep edilmekte olup hiçbir şekilde 3. Şahıslarla paylaşılmamaktadır.

Ürün fiyatlarını nasıl öğrenebilirim?

- "Fiyatlar" sayfamızdan alışveriş yapmadan alışveriş tutarını hesaplayabilirsiniz. Satın almak istediğiniz ürünleri ekleyin, iste özellikleri seçin ve alışveriş tutarınızı öğenin. Eğer listede belirtilen ürün ve adetler dışında bir sipariş ihtiyacınız var ise "Özel Teklif İste" butonuna tıklayarak ihtiyacınızı belirtebilir ve ihtiyacınıza karşılık gelen fiyat ile ilgili olarak size geri dönüş yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Acil baskıya alınması gereken bir siparişim var. Ne yapmalıyım?

- Sistemimizde siparişler tarih sıralaması ile onaylanmaktadır. Siparişinizin önce işleme alınması gibi bir olanak bulunmamaktadır.

Kullanıcı adımı ve şifremi unuttum.

- Kullanıcı adınız sisteme kaydolurken kullandığınız e-posta adresinizdir. Şifrenizi unutmanız durumda üye giriş bağlantısı altında bulunan “Şifremi Unuttum” bağlantısına tıklayarak şifrenizin kayıtlı e-posta adresinize gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

Boş Şablon Dosyaları'nı neden kullanmalıyım?

- Sistemimizde bulunan boş şablon dosyaları, baskı için uygun halde hazırlanmıştır. Boş şablonlarda kesim payı, renk modu gibi özellikler baskıya uygun haldedir. Sadece uygun dosya formatını indirip tasarımınızı yapmanız yeterli olacaktır.